Reklama

12. 08. 2022

Dnes má svátek: Klára
pátek, 06 listopad 2020 18:08

Videa z archivu na tento víkend

Začíná víkend. Kulturní akce, sportovní soutěže pozastaveny. Rozhodl jsem se, že opráším archiv a znovu Vám dám náhlédnout do výběru nejsledovanějších videorepotáží z minulosti. Psal se rok 2013, 2014.

 

V první reportáži uvidíte:
Dřevěná lávka už zdobí novou cyklostezku v Brumově-Bylnici. 15. ročník golfového turnaje v Brumově. Slavnostní vysvěcení nového kříže u studánky ve Svatém Štěpáně. Fotbalové derby Nedašov - Brumov B 1:2, jak to prožíval trenér Brumova. Jablečné slavnosti v Hostětíně. Hodový koncert na brumovském náměstí. Rekonstrukce domu čp. 9 (hospoda) v Sidonii. Rekonstrukce KD Brumov- Bylnice. V hostinci U Ivánků vzniklo unikátní dílo od malíře pana Káni. Pátrání po seniorce v Poteči ukončeno, bohužel s nešťastným koncem. Rekonstrukce silnice ve Štítné nad Vláří. Farmářský trh na brumovském náměstí. Klobucký tvrďák, netvrdší hasič přežije. Fotbalové utkání žen Val, Klobouky – Holešov 2:0, vítězný pokřik po vyhraném zápase.

 

V druhé reportáži uvidíte:
Lesní požár v Návojné. Vzhledem ke skutečnosti, že se požár nedařilo i přes všechno nasazení dostat pod kontrolu, byl na místo události povolán vrtulník. Ten také po svém příletu okamžitě zahájil hašení místa ze vzduchu.


V třetí reportáži uvidíte:

Miroslav z Lačnova zdolal ve Slavičíně více než 100 metrů vysoký komín.

 


Doufám, že si rádi zavzpomínáte na ty časy, kdy byl svět ještě v pořádku a za týden pokračujem...
Stanislav Floreš, Naše Valašsko info  

 

 


Elektro Bičej - Podzimní stmívání- světla rozsvěcí

 

 

 reklama