Reklama

12. 08. 2022

Dnes má svátek: Klára
pondělí, 02 listopad 2020 22:11

Čipování popelnic v Brumově-Bylnici pokračuje

Ve čtvrtek 29. října začali pověření zaměstnanci městského úřadu provádět čipování popelnic. Tímto bychom rádi poděkovali všem občanům, že výzvu k označení svých popelnic uposlechli. Vzhledem k nepříznivému počasí a velkému počtu popelnic ve městě, bude čipování nadále pokračovat během pravidelných svozů. Znovu tedy ve čtvrtek v Brumově a Bylnici, v pátek pak v místní části Sv. Štěpán a Sidonie.

Opět Vás žádáme, abyste připravili všechny nádoby k výsypu, které ještě nebyly označeny čitelným štítkem Qr kódu a zajistili zřetelné označení (fixem, barvou, přelepkou apod.) číslem popisným příslušného objektu ať už rodinného domu, bytového domu či provozovny.

ilustrační obrázek


Od 1. listopadu došlo rovněž ke změně společnosti, která bude zajišťovat svoz komunálního a tříděného odpadu na území města Brumov-Bylnice. Jedná se o Sdružení Rumpold UHB & Valašskokloboucké služby.

Upozorňujeme, že nová svozová společnost začne v průběhu listopadu „scanovat“ označené popelnice Qr kódy a po náběhu změny nebude povinna po určitém datu, o němž budou občané s předstihem informováni, neoznačené nádoby svézt.

Děkujeme za pochopení a součinnost.

 

Autor: Mgr. Hana Schnarr, Město Brumov-Bylnice

 

 

  

 


Elektro Bičej - Podzimní stmívání- světla rozsvěcí

 

 

 reklama