Reklama

10. 08. 2022

Dnes má svátek: Vavřinec
středa, 25 listopad 2020 09:54

Vánoční strom doputoval do Valašských Klobouk

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Deset metrů vysoký smrk, který se stane letošním vánočním stromem města Valašské Klobouky, byl dopraven na prostranství před radnicí na Masarykově náměstí. Po instalaci jej čeká zkrášlení desítkami metrů světelných ozdob.


Jeho tradiční slavnostní rozsvěcování bohužel s ohledem na epidemickou situaci proběhnout nemůže. O první adventní neděli však nazdobený strom zazáří, aby společně se světelnou výzdobou ulic a velkým adventním věncem na nádvoří podnikatelského inkubátoru navodil ve městě příjemnou atmosféru. Při pohledu oknem do sálu podnikatelského centra se pak kolemjdoucím naskytne úžasná podívaná na velký dřevěný betlém řezbáře Aloise Zádrapy z Lidečka.

Vánoční strom doputoval na Masarykovo náměstí

(foto: Město Valašké Klobouky)


„Za krásný vzrostlý smrk děkujeme panu Otakaru Rosulkovi, který jej pro tento účel daroval z areálu městské pily. Ačkoli se nemůžeme u vánočního stromu setkat s přáteli a blízkými a naladit se do začínajícího adventu, může být pro nás tento zářící symbol v centru města alespoň připomínkou, že ani v této době nemáme zapomínat to pěkné a dobré. A že i navození vlídné předvánoční nálady v rodinách může být podobně příjemné,“
vzkázala Eliška Olšáková, starostka města.

 

(tz)

  

 


Elektro Bičej - Podzimní stmívání- světla rozsvěcí

 

 

 reklama