Reklama

20. 10. 2021

Dnes má svátek: Vendelín
čtvrtek, 06 květen 2021 19:40

VYVÝŠENÝ tour

Chceme vás pozvat na tour Vyvýšený, kterou pořádá chválová kapela gedeON spolu se společenstvím Projekt ON, kněžími a animátory Děkanátu Valašské Klobouky. Mottem tour je: Ať zazní chvála na tomto místě!


Naší touhou je přinést chválu na každé místo našeho děkanátu a vyvýšit jméno Ježíš nad našimi životy, našimi městy, vesnicemi a naší krajinou, protože věříme, že když je Bůh vyvýšený, tak se všechno ostatní dává do pořádku. A právě v této době plné strachu a těžkostí se s vámi chceme podělit o naději, kterou máme v Ježíši Kristu. O to, jak nám setkání s Ježíšem změnilo a naplnilo život. Chceme se s vámi podělit o to jaký náš Bůh skutečně je. Že On netrestá a nedává nemoci, ale naopak, že On nesl naše bolesti, nemoci a strach, že On je už vzal na sebe a touží, abychom žili život v radosti a pokoji, protože je stále s námi.

 

Tour začala 30. dubna ve Valašských Kloboukách a během května a června proběhne v každé farnosti děkanátu. V rámci večerního programu se můžete těšit na modlitbu chval, svědectví mladých o tom, kdo je pro ně Bůh, modlitby za farnost a mladou generaci, svátostné požehnání a mši svatou. Vrchol tour proběhne 2. července, kdy se spojíme ve všech farnostech děkanátu ve stejnou dobu ke společné modlitbě. Akce probíhá v souladu s aktuálními vládními opatřením, a proto je program vždy vysílán i živě prostřednictvím ONLINE streamu.


V rámci tour probíhá i modlitební předprogram, kdy se modlitební tým ze společenství a mladí už dopředu modlím za danou farnost, za místa a lidi v nich a zasévá tak chválu a dobrou zprávu na každé místo našeho kraje. Věříme, že tato Tour nebude jen o jednotlivých večerech, ale také o nových výzvách a spolupráci s mládeží ve farnostech. I proto chceme mladým nabídnout, aby se aktivně zapojili do společenství. Dále jim chceme nabídnout prázdninovou formaci pro ty, kteří chtějí vést druhé ve společenství, nebo zážitkový víkend s duchovním zaměřením. Tour je určená především pro mladou generaci, ale i pro všechny ostatní, kteří touží po živém setkání s Bohem, nebo hledají naději a touží po novém duchovním i životním probuzení.


A tak chceme pozvat i Tebe, pojď spolu s námi vyvýšit našeho Boha, přijď a dej mu šanci.

 

Termíny tour Vyvýšený
Brumov-Bylnice 8. 5
Francova Lhota 14.5.
Luhačovice 15. 5.
Vlachovice 21. 5.
Slavičín 29. 5.
Nedašov 5. 6.
Horní Lhota 20. 6.
Újezd 25. 6.
Štítná nad Vláří 26. 6.
Závěr (v každé farnosti) 2.7.


Událost na facebooku ZDE

 

Ondřej Liška