Reklama

13. 06. 2021

Dnes má svátek: Antonín
pondělí, 07 červen 2021 16:40

Dětský den ve Valašských Kloboukách byl plný her a smíchu

Dobrá nálada, smích a radost ovládly kloboucké fotbalové hřiště první červnové sobotní odpoledne. Členky MS ČČK Valašské Klobouky s Jirkou Hadašem připravili program na oslavu Mezinárodního dne dětí. Ty se mohly zapojit do téměř dvouhodinného zábavného pásma plného písniček, tance, her a soutěží s Jirkou, Ájou a psem Fíkem. K vybití posledních zbytků energie posloužil skákací hrad. Nezapomněli jsme ani tak oblíbené malování na obličej.

„Za běžné epidemické situace bychom v únoru uspořádali jubilejní 15. ročník dětského karnevalu. Ten se však vzhledem k vývoji pandemie nemohl konat a proto jsme se poprvé pustili do něčeho jiného, pro nás neznámého. Věříme, že se dětský den líbil a že návštěvníci byli spokojení“, řekla Ludmila Šulcová, předsedkyně MS ČČK Valašské Klobouky a dodala, že dětský den byl součástí programu letošních oslav 100 let od založení kloboucké organizace červeného kříže.

Dětský den ve Val. Kloboukách (foto: MS ČČK Val. Klobouky)


Dětský den byl podpořen městem Valašské Klobouky z Programu Spolupráce.

Rádi bychom poděkovali sponzorům: kadeřnictví Bronislava Danielová, MUDr. Jiří Fiala, MUDr. Miroslav Budoš, MUDr. Zbyněk Kúřil, MUDr. Milan Kovalčík, VIZET Valašské Klobouky, Potraviny Macháč, Masna Ritter, VITAR s.r.o. Zlín, Radim Lorenc, RETEC pan Obadal.

 

(tz)

 

 

 

 

 reklama