Reklama

01. 08. 2021

Dnes má svátek: Oskar
čtvrtek, 20 květen 2021 00:00

Valašský pivní košt už tuto sobotu ve Val. Kloboukách, vstupné dobrovolné

Dobrá zpráva pro všechny milovníky piva. Po roční pauze letos opět proběhne v sobotu 24.7. ve Valašských Kloboukách již 3. pokračovaní pivní ochutnávky s názvem Valašský Pivní Košt.


Nebude to ledajaký košt, během dne se na výčepech vystřídá více jak 30 druhů piva. Polovinu sortimentu tvoří klasické české ležáky a spodně kvašená piva ze Zlínského kraje. Tu druhou naopak speciály a v dnešní době čím dál více oblíbené svrchně kvašená piva typu ALE z celé naší republiky.


Sami pořadatelé dodávají:“ Letošní perličkou bude určitě kyseláč Berliner Weisse z Pivovaru Zenke nebo New England IPA Výtržník z Pivovaru Valášek. Jeden stánek bude věnovaný pouze top speciálům, kde kombinace pivovarů Raven, Mazák, Nachmelená Opice a Zichovec zaručuje tu nejvyšší možnou kvalitu a prožitek. Všechna piva budou připravena pouze v omezeném množství. Kvalitu čepování zaručí Robert Kramoliš z Rožnova, který se pyšní titulem Radegast mistr výčepní“.


Nechybí ani gastro stánek „Masa z lúky“ se svými specialitami a točená limonáda pro děti. Hlavními taháky hudebního večera bude Ptakustik, se svým solo vystoupením, a pop-punkoví Stay on Course z Kopřivnice. Pro největší srdcaře bude připravena speciální degustační sklenice s logem. Už tuto sobotu od 14:00 hodin na nádvoří Inkubáboru ve Valašských Kloboukách. I letos je vstupné dobrovolné a všichni jsou srdečně zváni.


FB událost: ZDEToš na Zdraví!

 

 

(PR článek) 

 

 

 reklama