Reklama

28. 06. 2022

Dnes má svátek: Lubomír
neděle, 05 září 2021 21:32

Navštivte novou výstavu k 30. výročí Naděje v Nedašově

Chcete prožít pár příjemných chvilek v našem regionu, potěšit své oči a třeba i zavzpomínat? Zastavte se na návštěvě Brumovského městského muzea, které hostí výstavu k 30. výročí Domova pokojného stáří NADĚJE v Nedašově. Součástí výstavy je prezentace historie i současnosti domova, kterým prošlo už téměř 500 obyvatel a o jeho službu je stále velký zájem.

Slavnostní zahájení výstavy (foto, zdroj: Naděje Nedašov)


Na výstavě uvidíte výtvarná díla Františka Mikše, Antonína Naňáka nebo Nory Střelcové, mnoho hezkých ručních prací i fotografie. Z připravovaného Almanachu Naděje je zveřejněn rozhovor, který nám poskytl otec arcibiskup Jan Graubner. Vedoucí odboru kultury Stanislav Dubčák nám při zahájení výstavy řekl: „Jsem moc rád, že se výstavu podařilo v našem muzeu připravit. Doba pandemie korony společenskému životu vůbec nesvědčila a právě tento čas uvolnění je vhodný využít k osvěžení krásou, kterou nám kultura nabízí“. Také pan starosta Kamil Macek nám řekl: „Nedašovskou NADĚJI sleduji mnoho let a jsem velmi rád, do jaké krásy se rozvíjí. Přispívá k tomu nejlepšímu, co náš region nabízí“. Výstava bude otevřena do listopadu. Fotografie z vernisáže ZDE.

 

VÍCE INFORMACÍ Mgr. Petr Žůrek S.T.D., oblastní ředitel, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 604 767 544 Více informací o pobočce Nedašov ZDE

Slavnostní zahájení výstavy (foto, zdroj: Naděje Nedašov)


NADĚJE vznikla v roce 1990, je založena jako spolek. Společným zájmem členů je provozování sítě veřejně prospěšných služeb lidem na křesťanských principech. V Nedašově působí od 1.5.1991 jako na druhém místě v tehdejším Československu. Patří k největším nestátním neziskovým organizacím poskytujícím sociální služby. O bezplatné zasílání informací e-mailem lze požádat na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., na téže adrese je lze odhlásit.

 

(tz)

 

 

 

 

 reklama