Reklama

06. 07. 2022

Dnes má svátek: Mistr Jan Hus
středa, 06 říjen 2021 17:50

Dům na rohu bude brzy hotový, nájemci se mohou hlásit

Regenerace Domu na rohu ve Valašských Kloboukách pomyslně dobíhá do cílové rovinky. Proměna největšího brownfieldu v centru města na moderní podnikatelské centrum se završí v listopadu, od ledna roku 2022 se tak mohou do nových prostor nastěhovat první nájemci. Pro uchazeče se budou konat dvě prohlídky, při kterých mohou nové kancelářské prostory navštívit. Přihlášky je možné podávat do 30. října na odboru majetku a krizového řízení městského úřadu. Podmínky pronájmu nebytových prostor jsou zveřejněny zde v záměru.

 
„Dům na rohu bude pro zasídlené firmy komfortním a atraktivním zázemím. Ve čtyřech podlažích bude k dispozici až šestnáct kanceláří, kdy bude možné pronajmout jedné firmě i více místností najednou. Firmy přitom musí vykonávat ekonomickou činnost podle určité klasifikace, která vyhoví podmínkám dotace Ministerstva průmyslu a obchodu. Její popis je součástí zveřejněného záměru,“ sdělila Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky.

Dům na rohu - vizualizace (zdroj: Městský úřad Val. Klobouky)


„Otevřením Domu na rohu se podstatně rozšíří kapacita moderních prostor k podnikání. Specifikem tohoto objektu jsou přitom společné prostory terasy ve dvorku a relaxační zóny na pobytové střeše objektu, které budou moci pracovníci firem užívat,“ popsal Petr Kozel, jednatel Valašskoklobouckého podnikatelského centra.

 
Prohlídky pro zájemce se uskuteční ve středu 13. října od 10 do 11 hodin a ve středu 20. října od 14 do 15 hodin. Další informace podá jednatel Valašskoklobouckého podnikatelského centra Petr Kozel na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonu 605 701 120.

 

(tz)

 

 

 

 reklama