Reklama

25. 06. 2022

Dnes má svátek: Ivan
čtvrtek, 28 říjen 2021 13:03

POWER 5 vypouští klip Adrenalin, natočený v areálu brumovského bikeparku

Heavy metalová skupina POWER 5 vydala 23.9.2021 nové, v pořadí již osmé, řadové CD s názvem Adrenalin. A nyní vypouští do světa úvodní klip k titulní skladbě ADRENALIN.

Heavy metalová skupina POWER 5


„Celá skupina odvedla neskutečný kus práce, což je slyšet jak na tomto singlu, tak i na celé desce. Všichni muzikanti do toho dali obrovský kus vlastní invence. Trnitá cesta od prvních „demáčů“ po vydání CD trvala víc jak rok. Díky pro nás novému způsobu nahrávání jsme všichni museli změnit přístup a myslím že se to vyplatilo. Deska je plná hitů, snad ještě nikdy jsme na jedno album nedostali tolik melodií. A to nejenom ve zpěvavých linkách, ale také v kytarových sólech, klávesách a hudbě či aranžích všeobecně.“
říká zpěvák Olin Škrabal k novému singlu i celé desce.

POWER 5 - Adrenalin (oficiální video)

 

Jako první singl a zároveň klip vychází titulní skladba Adrenalin, která je inspirována jezdci BMX freestyle. „My máme zkušebnu přímo v areálu brumovského bike parku a tam vždy s údivem sledujeme, co tam borci na kolech předvádí. To mě inspirovalo k napsání textu Adrenalin, který je přímo o nich a v klipu také účinkuje David Janáč vicemistr ČR a Slovenska v disciplíně freestyle BMX “. doplňuje Olin.

 

(tz)

 

 

 

 reklama