Reklama

31. 05. 2023

Dnes má svátek: Kamila
pondělí, 07 listopad 2022 19:30

Věncování na Závrší pro dětskou hemato-onkologii Olomouc

Nedašov - Již několikátým rokem ochotné ženy i muži z Nedašovské farnosti (a nejenom z ní) organizují prodej adventních věnců s dobročinným úmyslem. Finanční prostředky vybrané prodejem těchto věnců pomáhají alespoň trochu zpříjemnit život malým pacientům hemato-onkologického oddělení Fakultní nemocnice Olomouc a jejich rodinám. Poslední dobou nevyrábí věnečky jenom rodiče, personál, dětští pacienti, floristé a dobrovolnící na Dětském oddělení FN Olomouc, ale jejich tvorba se přesunula i k nám na Valašsko, kde se našlo plno šikovných a ochotných lidí, kterým není lhostejný nelehký osud dětských onkologických pacientů a jejich rodin.

ilustrační foto


Jak je možné se zapojit?
Můžete si objednat adventní věnec u paní Kristiny Miklasové nebo Michaely Fojtíkové. Minimální cena věnce je 350 Kč, můžete ale přispět jakoukoliv částkou i bez zakoupení věnce. Objednávat lze do 20. listopadu. Vámi objednané věnce bude možné si vyzvednout buď na hasičské zbrojnici v Nedašově 25.11.2022 od 15.00 hod. nebo si jejich dovoz domluvit přímo při objednání.

ilustrační foto

Jsme pyšní na to, že se Věncování stalo tradiční předadventní akcí na Závrší a Valašsku a že nám všem záleží na kvalitě života těžce nemocných dětí a jejich rodin. A proto i v tomto roce otevřme svá srdce a pomozme.....Má to smysl.

ilustrační foto


Touto cestou děkujeme všem, kteří se na Věncování podílejí při organizaci prodeje, při výrobě věnců, finančním přispěním a jakýmkoliv jiným způsobem. Poděkování patří také sponzorům, díky nimž bylo možné nakoupit materiál na tvorbu věnců. Objednávky přijímá a Vaše dotazy ráda zodpoví paní Kristina Miklasová na tel. č. 605 562 361 nebo Michaela Fojtíková na tel. č. 604 421 998.

 
Děkujeme za vaši podporu a ochotu pomoci.


Pořadatelé akce

 

(tz)

Valašské cukrářství
... pečené s láskou na Závrší

 

 

 reklama