Reklama

31. 05. 2023

Dnes má svátek: Kamila
středa, 03 listopad 2021 23:11

SOŠ Luhačovice - Dny otevřených dveří 5.- 6.11.2021, Pozvánka na výstavu

Srdečně zveme všechny uchazeče o studium a jejich rodiče na Dny otevřených dveří, které se konají v pátek 5. listopadu (10:00 – 16:00 hod) a v sobotu 6. listopadu (9:00 – 13:00 hod). Dozvíte se zde potřebné informace ke všem oborům vyučovaným na naší škole.

ČTYŘLETÉ OBORY UKONČENÉ MATURITNÍ ZKOUŠKOU:
Management a marketingové komunikace
Specialista v oblasti knižní kultury
Specialista informačních procesů
Design a tvorba keramiky
Design a zpracování kovů
Design a zpracování dřeva


TŘÍLETÉ OBORY UKONČENÉ VÝUČNÍM LISTEM:
Kuchař – číšník
Číšník – servírka
Kuchař – kuchařka


Současně proběhnou i přípravné kurzy na talentové zkoušky pro čtyřleté obory UŘ (Design a tvorba keramiky, Design a zpracování kovů, Design a zpracování dřeva).

Jana Šuráňová, ředitelka školy

 

Dřevo, kov a keramika srdce lidem odemyká
Srdečně zveme všechny žáky, zaměstnance, uchazeče o studium, jejich rodiče a širokou veřejnost na výstavu Dřevo, kov a keramika srdce lidem odemyká. Na této výstavě budou prezentovány maturitní a ročníkové práce žáků Střední odborné školy Luhačovice - oborů uměleckých řemesel: - Design a tvorba keramiky (umělecký keramik) - Design a zpracování kovů (umělecký kováří) - Design a zpracování dřeva (umělecký truhlář, řezbář).


Střední odborná škola Luhačovice je součástí města Luhačovice více než 50 let. Od roku 2005 je členem mezinárodní sítě škol UNESCO a za dobu své existence připravila více než 4500 absolventů. V současné době připravuje středoškolsky vzdělané odborníky v oborech s maturitou v tradičních uměleckých řemeslech, v oborech Management a marketingové komunikace, Specialista v oblasti knižní kultury a Specialista informačních procesů. Dále v oborech s výučním listem Kuchař – číšník, Kuchař – kuchařka a Číšník – servírka.

Můžete se potěšit pracemi žáků uměleckých řemesel v galerii MDK Luhačovice v termínu 10. – 30. listopadu 2021.

 

(tz)