Reklama

25. 06. 2022

Dnes má svátek: Ivan
úterý, 09 listopad 2021 22:15

Odstartoval už 15. ročník akcelerátoru Můj první milion

Jak svůj nápad proměnit v úspěšný byznys a najít prvního platícího zákazníka? Kde vzít kontakty, informace, nebo dokonce investora? Dozvíš se už brzy, stačí se přihlásit do akcelerátoru Můj první milion.

Akcelerátor Můj první milion i tentokrát nabídne vysokoškolákům, středoškolákům a zájemcům z řad veřejnosti cenné zkušenosti, znalosti a know-how těch nejlepších. Během pouhých pár týdnů tak z tvého nápadu může vzniknout reálný byznys plán. Jsi připravený na úspěšný rozjezd svého podnikání?

 

Bude to jízda!
Osvědčený model akcelerátoru Můj první milion je i letos největším lákadlem programu, který za 15 let své existence pomohl na svět mnoha originálním a stále živým nápadům. Nezastavil ho ani covid-19, protože se v předchozích dvou letech celý akcelerátor hladce a kompletně odehrál v online prostředí. „O tom, že Můj první milion je skvělý projekt, jenž má smysl a přináší výsledky, svědčí mimo jiné také příběhy úspěšných záměrů z Valašských Klobouk jako Můj první zápisník, Fitnes diář Arnold, Baked by Veronika a další. Je zřejmé, že i pár týdnů ve společnosti správných lidí, v našem případě exkluzivních partnerů projektu, dokáže nasměrovat začínající podnikatele na správnou cestu k úspěchu,“ ocenil za Valašskokloboucké podnikatelské centrum Petr Kozel, člen odborné poroty v obou kategoriích. Atraktivitu projektu Můj první milion umocňují také lákavé finanční i věcné ceny. Vítěz hlavní kategorie získá na rozjezd svého podnikání celých 70 000 Kč, bojovat může ale i o investici až 1,5 milionu korun!

 

Veronika Ovesná z Valašských Klobouk - Baked by Veronika

Dort Veroniky Ovesné

 

Tvůj první milion čeká
Registrovat se můžeš do kategorií buď Vysoká škola a veřejnost nebo Střední školy. Deadline je 16. února 2022. V průběhu února 2022 porota vybere top 10 záměrů z obou kategorií, které postoupí do akceleračního programu. Ten během osmi nabitých týdnů nabídne smršť odborných workshopů a konzultací. Čekají tě přednášky, během nichž si osvojíš nejdůležitější znalosti obchodního modelu a marketingu. Seznámíš se s patřičnými právními aspekty, prověřenými tipy pro vedení projektů a úskalími podnikových financí. A v neposlední řadě zhodnotíš a vypiluješ také svoje prezentační dovednosti. Akcelerátor tě vybaví potřebným know-how, abys dokázal vykročit od skvělé myšlenky ke skutečnému byznysu, a naučí tě poprat se s překážkami, s nimiž se můžeš na své cestě k prvnímu milionu setkat. Z 10 zúčastněných projektů na závěr vybere porota složená z partnerů akcelerátoru z každé kategorie 3 nejlepší, které si odnesou hodnotné ceny a možná i investici až 1 500 000 korun. Bude mezi nimi právě ten tvůj? A proč ne? Přihlášku najdeš na www.mujprvnimilion.cz

 

 (tz)