Reklama

28. 06. 2022

Dnes má svátek: Lubomír
čtvrtek, 16 prosinec 2021 23:52

Hokejista Marek Ročák v reprezentaci

Odchovanec HC Brumov-Bylnice Marek Ročák bude hrát jako jeden z nováčků na světovém turnaji čtyř v Piešťanech. Trenérský štáb Rostislava Vlacha měl milou povinnost narychlo připravit novou nominaci. Na soupisce bude figurovat i náš odchovanec Marek Ročák, jenž v Třinci nastupuje v obraně za dorost i juniory a jsme na něho právem hrdí. Marka čeká pěkně ostrá mezistátní premiéra a všichni mu budeme držet palce a fandit. Máro, ukaž jim, jak se hraje hokej na Moravě!

Hokejista Marek Ročák (foto,zdroj: - ČESKÝ JUNIORSKÝ HOKEJ)

Česká sedmnáctka se sešla v úterý 14.12.2021 na ZS v Hodoníně, druhý den přejela do Piešťan a od čtvrtka 16.12. do soboty 18.12. odehraje 3 utkání. Ve čtvrtek 16.12. Česko-Rusko, v pátek 17.12. USA-Česko, v sobotu 18.12. Slovensko-Česko.

 

Nominace české sedmnáctky

Brankáři:
Adam Dybal (Karlovy Vary), Jan Kasal (Hradec Králové).

Obránci: Vojtěch Vochvest (Mladá Boleslav), Martin Matějíček (Jihlava), Matteo Kočí (Karlovy Vary), Marek Ročák (Třinec), Josef Eichler (Plzeň), Vojtěch Port (Sparta Praha), Dominik Badinka (Chomutov).

Útočníci: Samuel Fiala (Liberec), Kevin Coufal, Hynek Peš (oba Jihlava), Matyáš Adámek, Adam Csabi (oba Karlovy Vary), Maxim Vehovský (Poruba), Andrej Fábry (Sparta Praha), Matěj Maštalířský, Jan Šprynar (oba Litvínov), Pavel Šimek (Hradec Králové), František Albrecht (Ambri-Piotta, Švýcarsko), Jiří Felcman (Langnau, Švýcarsko), Jakub Štancl (Växjö, Švédsko).

 

Čtvrtek 16.12.2021, záznam utkání Česko - Rusko
(zdroj: youtube.com, Hockey Slovakia)

 


Eliška Vaňková, HC Brumov-Bylnice

Valašské cukrářství
... pečené s láskou na Závrší

 

 

 

 reklama