Reklama

28. 06. 2022

Dnes má svátek: Lubomír
pondělí, 20 prosinec 2021 20:51

Poděkování pro Romana Petrůje a Milana Krčmáře

Starostka města Valašské Klobouky Eliška Olšáková na letošním posledním zasedání městského zastupitelstva vyjádřila jménem všech zastupitelů poděkování dvěma bývalým jednatelům, kteří dlouhá léta stáli v čele městských společností. V průběhu roku odešel z vedení společnosti Výroba tepla Milan Krčmář a jednatelskou pozici Valašskoklobouckých služeb opustil Roman Petrůj. Oba pánové si zaslouží uznání a poděkování za dlouholetou práci pro chod města a zajišťování kvalitních služeb občanům.

Eliška Olšáková a Roman Petrůj


„Ráda bych poděkovala panu Romanu Petrůjovi, který pro Valašskokloboucké služby a pro město pracoval dvacet let. Cením si jeho ochoty, obětavosti a nasazení, například při bezesných nocích během sněhových kalamit, povodní a jiných mimořádných událostí. Děkuji také za spolupráci při zvládání náročných situací a úkolů, které z povahy technického zabezpečení všestranného provozu ve městě plynuly. Přeji mu na novém působišti hodně úspěchů a spokojenosti,“
uvedla starostka Eliška Olšáková. Roman Petrůj nastoupil do společnosti Valašskokloboucké služby v roce 2001 jako elektrikář, od roku 2006 přešel na práci technickohospodářského pracovníka. V roce 2007 začal zastávat funkci jednatele. Během jeho vedení se společnost mimo jiné certifikovala dle norem ISO, získala dotace na dva popelářské vozy a podstatně obměnila i vozový park.

Milan Krčmář a Eliška Olšáková


„Poděkování náleží také Milanu Krčmářovi, který v městské společnosti Výroba tepla působil jako jednatel deset let. Zasloužil se mimo jiné o modernizaci kotelen a zbudování fotovoltaické elektrárny. Pro město zastával funkci energetického manažera, který měl na starosti dohled nad energiemi v městských budovách. Chtěla bych mu vyjádřit uznání za jeho pečlivost a dlouholetou spolupráci a na novém pracovišti popřát hodně štěstí a úspěchů,“ dodala Eliška Olšáková. Milan Krčmář nastoupil do společnosti Výroba tepla v roce 2011 a po celou dobu svého působení zastával jednatelskou pozici.

 

(tz)

 

 

 reklama