Reklama

25. 06. 2022

Dnes má svátek: Ivan
úterý, 21 prosinec 2021 01:03

Nehoda dodávky s osobním automobilem u obce Valašské Příkazy

V pondělí večer došlo na silnici I/57 mezi obcemi Horní Lideč a Valašské Příkazy k nehodě dodávky s osobním automobilem. Požární poplach byl vyhlášen v 17:21 hodin jednotkám profesionálních hasičů z požárních stanic Valašské Klobouky a Vsetín. Jednotka ze Vsetína byla z nehody odvolána.


,,Průzkumem jsme zjistili, že dodávka leží na střeše v příkopě a osobní automobil s utrženým kolem blokuje provoz na silnici. Všichni účastníci byli mimo vozidla. Proto jsme provedli protipožární opatření a odpojení akumulátorů. Dále jsme osvětlovali místo nehody a usměrňovali provoz v jednom jízdním pruhu," uvedl nprap. Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.

Nehoda dodávky s osobním automobilem u obce Valašské Příkazy (foto: HZS)


Na místě byly všechny základní složky integrovaného záchranného systému. Do nemocnice byly odvezeny sanitními vozy tři zraněné osoby. ,,Velitel zásahu si na místo nehody vyžádal příjezd vyprošťovacího automobilu. S jeho pomocí byla dodávka postavena na kola na silnici. Následně jsme asistovali při nakládání poškozených automobilů na vozidla odtahové služby," dodal nprap. Roman Žemlička.

 

(tz)

 

 

 reklama