Reklama

06. 07. 2022

Dnes má svátek: Mistr Jan Hus
pátek, 14 leden 2022 10:14

Přehled výsledků koledování v obcích na území Charity Val. Klobouky

V sobotu 8.ledna proběhla v našem regionu opět tradiční tříkrálová sbírka. Velmi nás těší, že situace byla příznivější a proti loňskému roku, kdy nám koledování nebylo umožněno a bylo možné přispět pouze ve vybraných obchodech, městských a obecních úřadech a kostelích, mohla do ulic vyrazit armáda více jak 340-ti dobrovolníků.


Bylo tak možné navštívit většinu Vašich domovů a přinést pozdrav a požehnání do dalšího roku. Díky ochotě těchto dobrovolníků od nejmenších až po dospělé, byla sbírka opět štědřejší i pokud ji srovnáváme s rokem 2020, ve kterém proběhla koleda naposledy klasickým způsobem. V celém regionu se pohybovalo 84 skupinek koledníků se svým doprovodem a díky Vaší štědrosti vykoledovaly na podporu nejen naší Charity, ale i dalších projektů celkem úctyhodných 713.580,-Kč.

Požehnání koledníkům v Brumově-Bylnici

Koledníci ve Sv. Sidonii

Požehnání koledníkům v Nedašově

Požehnání koledníkům ve Valašských Kloboukách

Požehnání koledníkům v Lačnově (foto- archiv Charita Val. Klobouky)


Na letošním výsledku je vidět, že tato největší dobrovolnická sbírka se těší Vaší velké důvěře a že dokážeme společně šířit dobro a podpořit tam kde je potřeba. Sbírku je samozřejmě možné podporovat i nadále prostřednictvím online koledy, kterou najdete na webových stránkách tříkrálové sbírky, kde je možné i vybrat konkrétní Charitu a podpořit v průběhu celého roku.

 
Chtěl bych na tomto místě také poděkovat všem svým spolupracovníkům, pečovatelkám, zdravotním sestřičkám v terénu a ostatním pracovníkům z naší Charity Valašské Klobouky. Především díky nim má naše práce Vaši důvěru, a i přesto co poslední dva roky prožívají při poskytování služeb Vám a Vašim blízkým, jsou připraveni vždy pomoci. Bez jejich přístupu a nasazení si nedokážu představit fungování služeb v našem regionu. Děkuji.


Vše nejen o sbírce najdete na www.valklobouky.charita.cz, a také na www.trikralovasbirka.cz


Ještě jednou velké díky a vše dobré v začínajícím roce přeje Charita Valašské Klobouky.
Mgr. Tomáš Naňák
Ředitel Charity Valašské Klobouky

 

Valašské cukrářství
... pečené s láskou na Závrší

 

 

 

 reklama