Reklama

28. 06. 2022

Dnes má svátek: Lubomír
sobota, 22 leden 2022 00:27

Ve fotosoutěži Klobouky v hledáčku uspěly snímky přírody

Najít správný objekt, vystihnout okamžik a světlo, zaostřit a cvaknout spoušť. Někdo se na přípravu nejlepšího záběru pečlivě soustředí, jiný fotí spontánně a nechává vyniknout kouzlo okamžiku. Někdo upřednostňuje klasický fotoaparát, jiný důvěřuje mobilu. Výsledek může být ve všech případech úžasný. A právě na amatérské fotografy, kteří jakýmkoli stylem rádi zvěčňují naše město a jeho okolí, mířila v loňském roce fotosoutěž Klobouky v hledáčku. Kdo tedy uspěl?

 
„Máme velkou radost, že jsme mohli k prvnímu místu pogratulovat paní Lence Bezděkové, ke druhému místu panu Martinu Janáčovi a k bronzové příčce paní Janě Gajdové. Jejich snímky ukazují kouzlo zdejší přírody a také míst, která v sobě mají zvláštní náboj. Je skvělé, že se na Klobouky dívají svým fotografickým okem a nacházejí pohledy a momenty, které stojí za zachycení,“ poděkovala Eva Fialová, koordinátorka projektu Zdravé město. Jak dodala, v letošním roce určitě naváže druhý ročník soutěže, a tak si už mohou fotografové své zdařilé snímky průběžně chystat.

1. místo - Lenka Bezděková


2. místo - Martin Janáč


3. místo - Jana Gajdová

 

V soutěži se sešly téměř čtyři desítky příspěvků, které lidé zaslali e-mailem nebo je označili na Instagramu hashtagem #kloboukyvhledacku. O výsledcích rozhodlo hodnocení poroty. Vítězové si při vyhlášení v turistickém informačním centru převzali spolu s diplomem také balíček věcných cen.

 

(tz)

Valašské cukrářství
... pečené s láskou na Závrší

 

 

 

 reklama