Reklama

28. 06. 2022

Dnes má svátek: Lubomír
úterý, 25 leden 2022 12:39

Videoklip skupiny DONOR s názvem Devět křížů

Mladá a ambiciózní hudební skupina Donor, jejíž členové pocházejí také z Brumova-Bylnice, o sobě dává do hudebního světa stále více vědět. Na neděli 23.1.2022 byla naplánována dlouho očekávaná premiéra nového videoklipu skupiny DONOR. Ta přišla a vy si tak můžete vychutnat skladbu s názvem Devět křížů. Jde o titulní píseň stejnojmenného alba, které je stále ještě v přípravě a má vyjít na jaře letošního roku.

Píseň Devět křížů je inspirována stejnojmennou legendou z 16. století od obce Lesní Hluboké a videoklip v kontrastu s dobou znázorňuje její moderní pojetí. O videoklip se postaral známý valašský režisér Mejla Basel, který má na kontě už mnoho klipů a to i pro přední české umělce mezi kterými nechybí Lucie Bílá nebo Olympic.

 

 

DONOR je mladá heavy-metalová kapela z Valašska hrající autorské skladby. Kapela se již stačila zarýt fanouškům do paměti svým velmi osobitým stylem a celkovým pojetím metalové hudby. Své písně zakládá na nápaditých kytarových riffech, které jsou velkou měrou podpořeny vícehlasnými sbory.

 

Sestava DONOR
Jožka Fritschka – zpěv
Michal Banovský – kytara, vokály
Miroslav Husek – kytara, vokály
Mira Šipula – baskytara, vokály
Roman Mužikovský – bicí

 

(tz)

Valašské cukrářství
... pečené s láskou na Závrší

 

 

 

 reklama