Reklama

25. 06. 2022

Dnes má svátek: Ivan
úterý, 15 únor 2022 23:16

ZŠ Nedašov - Dějepisná olympiáda, Eva Holbová postupuje do okresního kola

V posledním lednovém týdnu se pro žáky 8. a 9. ročníku uskutečnilo školní kolo 51. ročníku Dějepisné olympiády, tentokrát s tématem Šlechta v proměnách času.

ilustrační foto


Do školního kola se zapojilo 18 našich žáků a s daným tématem si bravurně poradili. Ze zmiňovaného počtu totiž 12 získalo ocenění úspěšného řešitele. Za dosažený úspěch byla všem udělena pochvala.

Posty vítězů získali:
1. místo – Eva Holbová z 9. A.
2. místo – Tomáš Vaněk z 8. B
3. místo – Lucie Šenkeříková z 8. A


Výherci byli oceněni cenným dárkem, který do soutěže věnovalo Národního muzeum v přírodě, a jedná se o volnou vstupenku do všech muzeí v přírodě v ČR. Za tuto podporu Národnímu muzeu v přírodě, zvláště pak panu generálnímu řediteli Ing. Jindřichu Ondrušovi, DĚKUJEME!

Eva Holbová automaticky postupuje do okresního kola DěO. Zda postoupí i Tomáš a Lucie, se teprve dozvíme, záleží na bodových ziscích soutěžících z ostatních škol. DRŽÍME JIM PĚSTI!

ilustrační foto

,,Všem, kteří se zapojili, děkuji a vážím si jejich zájmu. Zároveň bych i touto cestou chtěla upozornit žáky 2. stupně, že je naše škola zaregistrována do mezinárodní vědomostní soutěže Lidice pro 21. Století. Kdo by se chtěl zapojit, může se pod naši školu zaregistrovat na tomto odkazu: https://lidice21.cz/Sign/up nebo kontaktovat paní učitelku Magdalenu Naňákovou," poděkovala a pozvala na soutěž pani učitelka ze ZŠ Nedašov.

 

(tz)

 Valašské cukrářství
... pečené s láskou na Závrší

 

 

 

 reklama