Reklama

25. 06. 2022

Dnes má svátek: Ivan
pondělí, 21 únor 2022 21:57

Zastupitelstvo města schválilo rozpočet na letošní rok

BRUMOV-BYLNICE - Zastupitelstvo města Brumov-Bylnice na svém  zasedání schválilo rozpočet města Brumov-Bylnice na rok 2022.

Celkové příjmy města Brumov-Bylnice na rok 2022 jsou stanoveny ve výši 129 350 340 Kč. Celkové výdaje na rok 2022 jsou stanoveny ve výši 207 307 600 Kč. Schodek rozpočtu bude krytý finančními prostředky minulých let a dlouhodobým úvěrem.

Také letošní rok se ponese v duchu významných investičních akcí. Jednou ze stěžejních akcí je dostavba mateřské školy na sídlišti Družba, kde by již na podzim měly být děti přivítány ve zbrusu nových třídách.

Naplánovány jsou rekonstrukce místních komunikací, opravy chodníků, výstavba desítek nových parkovacích míst v rámci celého města, rekonstrukce a doplnění herních prvků na dětských hřištích, pokračování výstavby cyklostezky BEVLAVA mezi místními částmi Sv. Štěpán a Sidonie, a také propojení cyklostezky z Bylnice ve směru na Štítnou nad Vláří-Popov. V přípravě je také sanace domu na rohu náměstí s investiční přípravou na výstavbu nového infocentra a zázemím pro účinkující při kulturních akcích na náměstí. Naplánováno je spousta dalším menších investičních akcí.

 

Konkrétněji se na ně můžete podívat zde:


Prezentace investiční akce 2022.pdf (7.71 MB)

Zajímá-li Vás detailní rozpočet města, prohlédnout si jej můžete zde:


urad/odbory-mestskeho-uradu/odbor-financni/

 

obr.: 18. zasedání Zastupitelstva města Brumov-Bylnice dne 17. února 2022
(foto: zdroj- Město Brumov-Bylnice)

 

zdroj: Město Brumov-Bylnice
autor článku: Mgr. Hana Schnarr, Město Brumov-Bylnice

 

 Valašské cukrářství
... pečené s láskou na Závrší

 

 

 

 reklama