Reklama

25. 06. 2022

Dnes má svátek: Ivan
úterý, 01 únor 2022 00:00

KD Nedašov - Materiální sbírka pro lidi zasažené válkou 5.3.2022

Určitě jste všichni zaznamenali události posledních dní. Ukrajinu sužuje válka a lidem se zde obrátil život vzhůru nohama. Obyvatelé se loučí se svými nejbližšími a jsou nuceni utéct, zanechat všechno co si vybudovali, opustit svoji vlast, svůj domov. Nemají nic, ztratili veškeré jistoty.


Proto jsme se rozhodli, že jim chceme poskytnout aspoň malou jistotu v podobě pomoci. To je to nejmenší, co momentálně můžeme udělat. Tímto příspěvkem bychom chtěli požádat o pomoc i Vás, obyvatele Nedašova a okolí.


V sobotu, 5. března 2022 od 12 do 17 hodin ve vestibulu kulturního domu v Nedašově pořádáme materiální sbírku pro lidi zasažené válkou. Pokud máte zájem zabezpečit prchajícím Ukrajincům aspoň pár základních potřeb, budeme moc rádi, když Vás tam uvidíme.

 

Co můžete darovat?
Mezi nedostatkové věci momentálně patří především dezinfekce a léky – ať už od bolesti nebo živočišné uhlí, peroxid vodíku.

Dále hygienické potřeby (vlhčené ubrousky, vložky, tampony, toaletní papír), zubní pasty a kartáčky, mýdla, baterie, powerbanky, čelovky, spacáky, deky, karimatky, dětské pleny, dětské výživy a sunary, trvanlivé potraviny a dětské lahve.


Darované věci poté odvezeme do Galerie G18 na Fakultu humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Odtud je zajištěn převoz všech Vámi darovaných potřeb na hranice.


Předem moc děkujeme za účast.
Pořadatelé

 
Valašské cukrářství
... pečené s láskou na Závrší

 

 

 

 reklama