Reklama

25. 06. 2022

Dnes má svátek: Ivan
neděle, 06 březen 2022 22:12

Jan Vaněk odpískal své první utkání na paralympiádě v Pekingu

V sobotu 5.3.2022 se odehrály ve skupině B (Česko, Čína, Slovensko, Itálie) dvě utkání a ve skupině A jedno utkání. V prvním nastoupil náš týmy a změřil své síly s Itálií. Utkání se vedlo pod taktovkou našeho týmu a zasloužené vítězství 5:0 ukazuje na velmi dobrý začátek našich borců.

Další utkání proběhlo mezi týmy domácí Číny a Slovenskem. Toto utkání jako čárový rozhodčí pískal i Honza Vaněk z Brumova-Bylnice. Domácí tým byl úspěšnější a porazil Slovensko 7:0. Druhé utkání, které pískal Honza Vaněk se odehrálo v neděli 6.3.2022, kdy proti sobě nastoupily týmy Slovenska a Itálie. Slováci podlehli Itálii o jednu branku 1:2.


Jan Vaněk z HC Brumov-Bylnice na paralympiádě v Pekingu

(foto,zdroj, facebook Jan Vaněk)


Ve skupině A ( USA, Kanada, Jižní Korea) se také hrálo. USA porazilo Kanadu 5:0 a v neděli 6.3.2022 si připsal USA další vítězství nad Jižní Koreou 9:1.

 

Eliška Vaňková - HC Brumov-Bylnice

 
Valašské cukrářství
... pečené s láskou na Závrší

 

 

 

 reklama