Reklama

25. 06. 2022

Dnes má svátek: Ivan
pondělí, 14 březen 2022 22:32

Koncert Valaši pro Ukrajinu vynesl přes 90 tisíc korun

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Pořadatelé benefičního koncertu Valaši pro Ukrajinu předají na avizovaný cíl humanitární pomoci výslednou částku ve výši 91.500 korun. Suma je součtem výtěžku z akce a finančních příspěvků, které dárci zaslali na konto Člověka v tísni prostřednictvím QR kódu. Benefici svým vystoupením podpořila Valašská cimbálová muzika, zpěvačka Kamila Polonyová a také kapely Manewr, Kosovci, JinéKafe revival a Headmaster.


„Chtěla bych velmi poděkovat všem organizátorům ze spolku Lačnovjané pro lepší Lačnov, kteří akci v tak krátké době úspěšně připravili a zrealizovali. Také si vážíme vstřícné účasti hudebníků a kapel, a především děkujeme návštěvníkům, kteří přijali pozvání a přišli myšlenku humanitární pomoci pro Ukrajinu podpořit,“ uvedla Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky.

Koncert Valaši pro Ukrajinu vynesl přes 90 tisíc korun
(foto: Daniel Strnad)


„Poděkování patří všem spolupracovníkům a přátelům, kteří při akci přiložili ruku k dílu, a také Kulturnímu a vzdělávacímu středisku Valašské Klobouky za zázemí a technickou pomoc. A největší dík směřuje návštěvníkům, kteří se zasloužili o tento úžasný benefiční výsledek. Rozdělíme jej mezi konta Charity ČR a organizace Člověk v tísni,“
uzavřel Karel Buček, organizátor akce ze spolku Lačnovjané pro lepší Lačnov.

 

(tz)

 
Valašské cukrářství
... pečené s láskou na Závrší

 

 

 

 reklama