Reklama

28. 05. 2023

Dnes má svátek: Vilém
pátek, 29 duben 2022 20:31

Řidička srazila ve Vizovicích motorkáře, s těžkým zraněním skončil v nemocnici

Ve čtvrtek krátce před sedmnáctou hodinou došlo v centru Vizovic k vážné dopravní nehodě, při níž řidička osobního vozidla zřejmě přehlédla motorkáře a narazila do něj. Motorkář po nehodě spadl z motocyklu na komunikaci, první pomoc mu poskytli kolemjdoucí, následně ho záchranáři převezli do nemocnice s těžkým zraněním.

Jednačtyřicetiletá řidička vozidla značky Opel Meriva jela ve směru od centra Vizovic. ,,Na náměstí Palackého chtěla odbočit vlevo, přičemž nedala přednost protijedoucímu třiačtyřicetiletému řidiči motocyklu Yamaha, který jel rovně od Zlína do centra Vizovic. Přestože se jí chtěl řidič motocyklu vyhnout, bohužel došlo ke srážce a zranění motorkáře. Na vyšetření do nemocnice záchranáři převezli také nezletilou spolujezdkyni z osobního vozidla," uvedla tiskoví mluvčí zlínské nemocnice por. Bc. Monika Kozumplíková.


Okamžik střetu zachytila kamera (foto: PČR)


Dechové zkoušky u řidičů byly negativní, škoda na obou dopravních prostředcích činí předběžně asi 140 tisíc korun. Míra závažnosti zranění motorkáře prozatím není jasná, veškeré okolnosti, které s tuto dopravní nehodou souvisí, zjišťují dopravní policisté ve spolupráci s kriminalisty.

Řidička srazila ve Vizovicích motorkáře (foto: HZS)


Policie upozorňuje všechny motocyklisty jako jedny z nejzranitelnějších účastníků silničního provozu, aby co nejvíce dbali na svou bezpečnost mimo jiné používáním vhodného oblečení a reflexních doplňků!

 

-tz-
Valašské cukrářství
... pečené s láskou na Závrší

 

 

 

 reklama