Reklama

31. 05. 2023

Dnes má svátek: Kamila
úterý, 02 srpen 2022 23:09

Zamilovala se do lékaře. Důvěřivost ji připravila o několik milionů.

Láska je mocná čarodějka, která dokáže mimo jiné vybílit i bankovní účty! Své o tom ví žena z Uherskohradišťska, která se na jaře letošního roku seznámila přes sociální sítě s americkým lékařem pracujícím u armády v Sýrii.


Ze začátku si psali o běžných věcech a poznávali se. Žena se do muže postupně zamilovala, čehož údajný lékař následně využil. ,,Svěřil se jí, že v zemi kde pracuje, nefungují banky a svoji několikaměsíční výplatu nechce mít u sebe. Proto ji požádal, zda by jí peníze nemohl poslat poštou v balíčku. Žena okouzlena mužem a láskou na návrh kývla. Ovšem mělo to jeden háček. Musela zaplatit za přepravu. Poté ještě zaplatila za clo, pojištění, licence, vyplacení z armády, ale také za uhrazení jeho letenky do ČR. A tak těch pomyslných háčků neustále přibývalo. Vždy ji ujistil, že jí veškeré peníze vrátí. Zamilovaná žena tak stále posílala peníze a netrpělivě čekala na setkání. Nejenže vyčerpala své účty, ale také si peníze půjčila. Až na popud svých blízkých oznámila na policii, že se zřejmě stala obětí podvodníka. Částka, kterou do své virtuální lásky vložila, se vyšplhala na neuvěřitelné čtyři miliony. Případem se nyní zabývají vyšetřovatelé z oddělení hospodářské kriminality. Prozatím neznámému podvodníkovi hrozí až osmileté vězení," popsala případ policejní mluvčí por. Bc. Milena Šabatová.

,
Podobně dopadla další žena z Uherskohradišťska. Ji také okouzlil údajný americký lékař sloužící v Sýrii. Žena si kvůli němu dokonce sjednala bankovní úvěr. Podvodník ji tak připravil o sto padesát tisíc korun. ,,Opakovaně proto varujeme jak ženy, tak i muže před těmito praktikami podvodníků. Nedůvěřujte cizím lidem a buďte více opatrní! Nikdy neposílejte peníze někomu, koho znáte pouze z virtuálního světa!" varovala por. Bc. Milena Šabatová.

 

(tz)

 

 
Valašské cukrářství
... pečené s láskou na Závrší

 

 

 

 

 reklama