Reklama

28. 05. 2023

Dnes má svátek: Vilém
pondělí, 06 březen 2023 13:28

Řidič nezvládl projet zatáčkou u Jestřabí, nadýchal více než jedno promile.

V neděli v 16.30 hodin v obci Jestřabí u Slavičína na Zlínsku havaroval čtyřiatřicetiletý řidič vozidla Škoda Octavia, který nezvládl projet zatáčkou a dostal smyk. On i jeho spolujezdkyně skončili se zraněním v nemocnici.

,,Řidič jel ve směru od Slavičína. Před obcí Jestřabí dostal smyk a nejprve přejel vpravo mimo vozovku, kde porazil dopravní značení. Tam se vozidlo odrazilo od travnatého příkopu, vymrštilo se zpět na komunikaci, po níž jelo levým bokem, přetočilo se zpět na kola a zůstalo stát v protisměru. Řidič i jeho třiačtyřicetiletá spolujezdkyně utrpěli zranění, se kterými je záchranáři převezli do nemocnice. Oba pravděpodobně nebyli připoutáni bezpečnostním pásem. Dechová zkouška u řidiče ukázala, že řídil pod vlivem alkoholu. Nadýchal více než jedno promile. Škoda na vozidle činí minimálně sto tisíc korun," uvedla tisková mluvčí zlínské policie por. Bc. Monika Kozumplíková.
Řidič nezvládl projet zatáčkou u Jestřabí (foto: PČR)

Míra zranění jednotlivých účastníků a veškeré další okolnosti této dopravní nehody jsou v šetření zlínských dopravních policistů.

 

-tz-

 Montáž fotovoltaických systémů
pro průmyslové objekty i rodinné domy

 


 

 

 

 reklama