Reklama

13. 05. 2021

Dnes má svátek: Servác
úterý, 27 leden 2015 15:56

Odvezena munice určená k likvidaci

VRBĚTICE - Dnes 27.1.2015 v deset hodin dopoledne vyrazila kolona vozidel z muničního areálu ve Vrběticích do vojenského újezdu v Libavé.


,,V kamionu jsme převáželi munici určenou ke zneškodnění, ovšem schopnou převozu. Zničena bude v trhací jámě v Libavé. Kolem jedné hodiny po poledni dorazil kamion naložený municí, který doprovázela vozidla vojenské policie a vozidla dopravní policie, bez problémů do cíle své cesty," uvedla tisková mluvčí zlínské policie nprap. Monika Kozumplíková.


Policie České republiky a ostatní složky Integrovaného záchranného systému jsou připraveny k odvozu munice ze skladů ve Vrběticích a vyvíjejí veškerou snahu k tomu, aby začaly munici z Vrbětic přepravovat do konce měsíce ledna. Stále probíhají jednání a organizační přípravy jak k samotnému odvozu, tak k počátku a průběhu kontroly podle kontrolního řádu.


,,Ve vrbětickém areálu leží momentálně 15 – 20 cm sněhu a podle předpovědi počasí má sněžení stále pokračovat. Souvislá vrstva sněhu a jiné výkyvy počasí mohou probíhající činnosti a přípravu k vyskladňování negativně ovlivnit," dodala mluvčí.

 

 

Relaxcentrum Javorník Štítná nad Vláří:
Akce na leden
Masáž - LÁVOVÉ KAMENY 60 min. 290,- Kč

DOORS CZ, s.r.o.
Výprodej skladových oken s 50% slevou
Tel.: 608 507 020

reklama