Reklama

01. 08. 2021

Dnes má svátek: Oskar
úterý, 10 únor 2015 17:04

Při výslechu muž doznal, že tetu, u které bydlel, zavraždil, neboť mu vyčítala, že jí ze zásob upíjí slivovici

ZLÍNSKO - Vrchní komisařka odboru obecné kriminality zlínské krajské kriminální policie zahájila dnešního dne trestní stíhání 34letého muž z Otrokovic pro zvlášť závažný zločin vražda.


Policie se začala věcí zabývat poté, co operační středisko na linku 158 přijalo v sobotu 7. února 2015 v 22:51 h oznámení, že v domě v Otrokovicích se má nacházet mrtvola. Na místo vyrazila hlídka obvodního oddělení v Otrokovicích.

,,Po vstupu do domu na policisty zaútočil nožem muž, který svého jednání nezanechal ani po výzvách policie, ani po použití varovného výstřelu. Zasahující policista tak proti útočníkovi použil v nutné obraně střelnou zbraň a agresora zasáhl do nohou; následně spolu s kolegy útočníka zpacifikovali, poskytli mu první pomoc a zajistili zásah záchranné služby na místě. Při obhlídce domu pak policisté zjistili, že ve sklepě se nachází mrtvola 62leté ženy. Dalším šetřením bylo zjištěno, že žena byla zavražděna a že je tetou 34letého muže, který zaútočil na policisty. Při následném výslechu muž doznal, že tetu, u které bydlel, zavraždil, neboť mu vyčítala, že jí ze zásob upíjí slivovici,". uvedl mjr. PhDr. Pavel B. Stránský, tiskový mluvčí zlínské policie.

 

Policie podá státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí muže do vazby. V případě uznání vinným hrozí muži trest odnětí svobody v rozmezí od 12 do 20 let.

-red-

 

 

Relaxcentrum Javorník Štítná nad Vláří
akce únor 2015


reklama