Reklama

01. 08. 2021

Dnes má svátek: Oskar
pondělí, 16 únor 2015 16:08

Policisté hledali rodiče ztracené dvouleté holčičky. Ta se zřejmě vydala za maminkou do kostela.

VALAŠSKÉ KLOBOUKY- V pátek před šestou hodinou večer přivedl pětapadesátiletý muž dvouletou holčičku na Obvodní oddělení policie ve Valašských Kloboukách. Potkal ji v centru města, šla sama, bez rodičů. Policisté několik hodin pátrali po jejích rodičích v širokém okolí, nakonec s úspěchem.


Holčička byla teple oblečená, měla na sobě rukavice, čepici i teplé boty. Vzhledem ke svému věku nemluvila, nedalo se tedy zjistit její jméno. ,,Policisté nejprve informovali sociální pracovnici, která se dostavila na oddělení, ale nepoznala, o čí dítě se jedná. Poté začali muži zákona pátrat po rodičích v restauračních zařízeních ve Valašských Kloboukách. Vyrozuměli starostku města a požádali o hlášení o ztraceném dítěti v místním rozhlase. Mezitím stále pokračovalo pátrání v restauračních zařízeních i v ulicích městečka," uvedla  nprap. Monika Kozumplíková, tisková mluvčí zlínské policie.

V další etapě se policisté obrátili na dětskou lékařku, která se přišla na dítě podívat. Veškeré úsilí však bylo prozatím bezúspěšné.

,,Po osmé hodině večer konečně zavolal na linku 158 zoufalý otec, který se právě vrátil domů, kde nenašel nejmladší ze svých několika dětí. Maminka byla v kostele a děti se hlídaly navzájem samy. Nejmladší holčička se zřejmě vydala za maminkou do kostela, aniž by si toho ostatní sourozenci všimli," dodala mluvčí.

 -red-

 

Relaxcentrum Javorník Štítná nad Vláří
akce únor 2015


reklama