Reklama

05. 12. 2020

Dnes má svátek: Jitka
středa, 04 březen 2015 00:36

Konec další pěstírny marihuany na Zlínsku

SLUŠOVICKO - V minulém týdnu zlínští kriminalisté zlikvidovali další pěstírnu marihuany na Zlínsku, v obci poblíž Slušovic.


Devětadvacetiletý muž zde v půdních prostorách vlastními silami zhotovil pěstební box, který opatřil veškerým zařízením nutným k pěstování konopí. Marihuanu na půdě domu pěstoval od počátku loňského roku. Policisté v jednom pokoji v domě zajistili sušené rostliny vysoké 70 – 120 cm a sušenou rostlinnou hmotu ze dvou sklizní po čtyřiceti kusech.


,,Její majitel je dlouholetým uživatelem marihuany, veškeré zařízení i semena zakoupil prostřednictvím webových stránek. Zda se sušenou hmotou také obchodoval, je předmětem dalšího šetření kriminalistů. Veškeré zajištěné sušené rostliny budou nyní putovat do kriminalistického ústavu ke zkoumání a zjištění množství THC. Prozatím muže prověřujeme pro trestný čin nedovolená výroba a jiné nakládání s psychotropními a omamnými látkami a s jedy, za což by si v případě odsouzení mohl posedět až pět let za mřížemi," uvedla tisková mluvčí zlínských policistů nprap. Monika Kozumplíková

-red-
foto: PČR

 

NABÍDKA PRÁCE
Návojná, Nedašov, Ned. Lhota
Baví vás IT, práce s Internetem? 
Link24 systems s.r.o. nabízí dlouhodobou brigádu či prácireklama