Reklama

01. 12. 2020

Dnes má svátek: Iva
pátek, 08 květen 2015 19:25

Čtyřletá dcera bránila matku před šíleným otcem, ten ji odhodil na zeď

VIZOVICKO - Pětačtyřicetiletý muž v obci na Vizovicku napadl svou o dva roky mladší ženu a jejich čtyřletou dceru.


Třiačtyřicetiletá žena oznámila na linku 158 fyzický atak svého manžela, s nímž již několik měsíců nežije. Přišel kolem poledne a požádal ji o půjčení auta. Vzhledem k tomu, že byl na první pohled opilý, manželka mu auto odmítla půjčit. ,, To jej rozlítilo natolik, že začal ženu bezhlavě bít pěstmi zejména do hlavy, když upadla, pokračoval kopy do těla. Celému incidentu byla přítomna i jejich čtyřletá dcera, která se snažila matku před šíleným otcem bránit. Ten ji odhodil na zeď a pokračoval v útocích na svou ženu. Matce i dceři se po nějaké době podařilo utéct z domu k sousedům, kteří mezitím zavolali záchranáře," uvedla mluvčí zlínských policistů, nprap. Monika Kozumplíková.


Muž odešel a záchranáři odvezli zraněnou ženu i její dceru k ošetření do zlínské nemocnice. Policisté muže po nějaké době vypátrali. Nadýchal 2,67 promile alkoholu. Záhy zjistili, že na muže byl vydán trestní příkaz pro jinou trestnou činnost, zatkli jej a odvezli do policejní cely. Odtud jej následující den transportovali přímo do vazební věznice.

,,Letos už policisté ve stejné domácnosti zasahovali potřetí, vždy se jednalo o verbální a fyzické napadání manželky pod vlivem alkoholu. Tentokrát však přestřelil. Agresivního muže prověřujeme pro přečin ublížení na zdraví, za který by mohl v případě odsouzení strávit za mřížemi až tři roky," dodala mluvčí.


 -red-

 reklama