Reklama

02. 12. 2020

Dnes má svátek: Blanka
úterý, 19 květen 2015 13:00

Vyloupil benzinu a s lupem utekl i přes výstřel policistů

VALAŠSKÉ KLOBOUKY -  V noci ze sobotu na neděli (16.5.) vykradl prozatím neznámý zloděj benzinovou čerpací stanici ve Val. Kloboukách.


Ukradl cigarety za deset tisíc korun a poškodil zařízení benziny v hodnotě dvacet pět tisíc korun. Před policisty utekl a nevypátral ho ani služební pes.

Policisté z Valašských Klobouk vyrazili po třetí hodině ráno po zaznění signálu k Benzině. ,,Ihned po příjezdu uviděli poškozené vstupní dveře. Zloděj při příjezdu policistů utekl směrem k blízkému lesu. Policisté neváhali a vydali se ho pronásledovat. Vzhledem k tomu, že nereagoval na výzvy k zastavení, použili varovný výstřel do vzduchu. Ani ten však pachatele nezastavil," uvedla mluvčí zlínské policie, nprap. Monika Kozumplíková.  Po lupiči pátraly tři policejní hlídky včetně psovoda se speciálně vycvičeným služebním psem.

záběry z bezpečnostní kamery


Muž je vyšší štíhlé postavy a byl oblečený v tmavé bundě a světle šedých teplácích. Na hlavě měl černou kuklu. Dovnitř vnikl po proražení vstupních dveří betonovým odpadkovým košem.

Prosíme veřejnost o pomoc při pátrání po pachateli přečinů krádež a poškození cizí věci. ,,Pokud k němu můžete podat jakékoli informace, obraťte se buď přímo na policisty Obvodního oddělení policie ve Valašských Kloboukách, nebo na linku 158," dodala mluvčí.

 

-red-

Plošiny z půjčovny VAMAK
Kde žirafa končí, my začínáme!


reklama