Reklama

25. 09. 2021

Dnes má svátek: Zlata
pondělí, 22 červen 2015 23:13

Ukájel se při pozorování opalujících se dívek

VALAŠSKO - Policejní komisař 22.6. odložil kvůli nízkému věku podezřelého případ výtržnictví. Nezletilý hoch se výtržnictví dopustil tím, že se za horkého dne ukájel na veřejnosti při pozorování polonahých opalujících se dívek.


Policista, který nebyl zrovna ve službě, procházel ve čtvrtek 11. června za horkého odpoledne po břehu řeky Bečvy poblíž nemocnice ve Vsetíně, když na protějším břehu pod bývalým železničním mostem, který v současné době slouží jako lávka pro pěší a cyklisty, spatřil hocha, který má rozepnuté kalhoty, ukájí se a přitom pozoruje tři opalující se dívky, které měly na sobě pouze spodní díl plavek. ,,I přesto, že mladík viděl, že ho policista pozoruje, v onanování pokračoval. Policista se rozhodl přejít přes lávku na druhou stranu za mladíkem," uvedla tisková mluvčí vsetínské policie,  por. Mgr. Lenka Javorková. Počínání mladíka si mezitím všimlo několik lidí, kteří přecházeli přes lávku. Lidé nevěřícně kroutili hlavami, bylo znát, že jsou jednáním mladého muže velmi pohoršeni.

,,Kolega po chvíli přišel k mladíkovi, prokázal se, že je policista a chtěl po něm doklad totožnosti. Nakonec zjistil, že se jedná o teprve třináctiletého hocha ze Vsetína.  Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. Jelikož se jedná o nezletilého hocha, kriminalista případ odložil," dodala tisková mluvčí.

Nevhodným chováním hocha se bude nadále zabývat oddělení sociální a právní ochrany dítěte, které učiní vlastní opatření.

 

-red-Mateřská škola Valašské Klobouky přijme
od 1.9.2015 učitele nebo učitelku


reklama