Reklama

26. 09. 2022

Dnes má svátek: Andrea
středa, 30 prosinec 2015 15:40

Na Štědrý den ukradl v Brumově-Bylnici z balkonu husu a několik řízků z kapra

BRUMOV-BYLNICE - Policisté z Valašských Klobouk prověřují kuriózní případ krádeže ze dvou balkonů v panelovém domě na sídlišti v Brumově-Bylnici.


,,Zloděj po štědrovečerní večeři vyšplhal nejprve na jeden z balkonů v prvním patře a ukradl z něj dva nerezové hrnce. V jednom z nich se chladila čtyřkilová husa ke svátečnímu obědu. Husa zřejmě lapkovy touhy neuspokojila, protože přelezl ještě na vedlejší balkon, odkud odcizil několik usmažených řízků z kapra," uvedla tisková mluvčí zlínské policie nprap. Monika Kozumplíková.

Policisté přijali oznámení o odcizení nádobí a potravin od pětašedesátiletého a jednačtyřicetiletého muže z Brumova-Bylnice. ,,Prověřováním zjistili, že zloděj nelenil a husu hned po krádeži prodal za 100 korun kolemjdoucímu a ten ji prodal za stejnou cenu svému kamarádovi, který bydlí ve stejném domě jako muž, který o husu přišel" dodala mluvčí.

Případ prověřuje PČR jako přestupek proti majetku. Zloděj, kterým je zřejmě policistům dobře známý pětatřicetiletý muž přebývající na různých místech v Brumově-Bylnici, způsobil škodu ve výši 2700 korun a hrozí mu tak ve správním řízení několikatisícová pokuta.

 

-tz-


 


reklama