Reklama

31. 05. 2023

Dnes má svátek: Kamila
pondělí, 06 červen 2016 10:55

Klobučan týral svoji matku

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Nejméně od roku 2011 do téměř půlky května roku 2015 ve Val. Kloboukách týral šestačtyřicetiletý muž svou osmašedesátiletou matku, se kterou žil ve společné domácnosti.


,,Opakovaně ji, zejména v době, kdy byl pod vlivem alkoholu, psychicky i fyzicky týral tím, že ji urážel vulgárními výrazy, poškozoval její věci a často ji vyhazoval z domu. Dále ji bil, fackoval do obličeje, chytal ji pod krkem, škrtil ji, kopal do nohou. Znemožňoval jí topit nebo ji vymezil množství dřeva na spálení, v několika případech jí znemožnil jíst, několikrát po ní hodil kuchyňským nožem a s tímto jí i šermoval před očima. V důsledku jeho fyzického napadení jí vznikly četné hematomy na ruku i nohou, otok lícní kosti a ne jednou byla nucena vyhledat i lékařské ošetření," uvedla tisková mluvčí zlínské policie por. Mgr. Lucie Javoříková.


O tomto nelidském týrání se dozvěděli kriminalisté, kteří na případu ihned začali intenzívně pracovat. V konečné fázi sdělili policisté muži obvinění ze spáchání zločinu týrání osoby žijící ve společném obydlí. Muži nyní hrozí trest odnětí svobody až na osm let.

 

-tz-

 

Jídelna Javorník Štítná nad Vláří
přijme do svého provozu
KUCHAŘKU
ČÍŠNÍKY/ČÍŠNICE

 

 

 

 

reklama