Reklama

28. 05. 2023

Dnes má svátek: Vilém
úterý, 19 červenec 2016 19:58

Vydali se za krásami Pulčínských skal a přišli o BMW

LIDEČKO - Policisté pátrají po vozidle, které zmizelo v pondělí 18.7.2016 u Lidečka. Po zaparkovaném voze tovární značky BMW zůstaly jen střepy z rozbitého skla.


Dvojice mužů ze zahraničí pobývajících i na území České republiky cestovala do svého bydliště v Jižních Čechách. Cestu si chtěli zkrášlit procházkou v přírodě. Vozidlo BMW odstavili na ploše u hlavní cesty naproti čističce odpadních vod obce Lidečko. Vozidlo uzamknuli a v osm ráno se vydali za krásami Pulčínských skal.

,,Již při cestě k místu odstavení vozidla si všimli, že auto na svém místě není. Ve chvíli, kdy zjistili, že po autě zůstaly jen střepy po rozbitém oknu, zavolali policii. To bylo v půl čtvrté odpoledne. Policistům sdělili bližší popis vozidla. Nebylo bourané," uvedl tiskový mluvčí zlínských  policistů por. Bc. Vladislav Malcharczik..


K vybavení vozu patřily tónovaná skla a nová hliníková osmnáctipalcová kola. Auto mělo najeto necelých sto čtyřicet tisíc kilometrů a jednačtyřicetiletý majitel si jej cení na tři sta sedmdesát tisíc korun.

,,Policisté po vozidle vyhlásili ihned pátrání a žádají občany, kteří si odjíždějícího vozidla nebo jiných okolností všimli, ať toto oznámí na nejbližší policejní služebně nebo prostřednictvím linky 158," dodal mluvčí.

 

Detail odcizeného vozidla
Druh: osobní vozidlo
Výrobce: BMW
Typ: 320 I 392C
Barva: černá
RZ: 7C15205
MPZ: CZ
Číslo VIN: WBAWA71040J001898
Rok výroby: 2007

-tz-

 

reklama