Reklama

28. 05. 2023

Dnes má svátek: Vilém
čtvrtek, 30 březen 2017 11:45

Odešel s hodinkami bez zaplacení, řidič přišel o peněženku...

LUHAČOVICE - Od středečního odpoledne 29.3.2017 pátrají policisté z Luhačovic po pachateli, který odešel z hodinářství krátce před třetí hodinou, aniž by zaplatil za náramkové hodinky.


,,Neznámý pachatel využil v místním hodinářství v Luhačovicích nepozornosti prodavače a po předchozím výběru zboží odcizil ze stojanu položeného na prodejním pultu vystavené pánské hodinky s kovovým náramkem z bílého kovu. Poté zpět do stojanu vložil své používané pánské náramkové hodinky s taktéž kovovým náramkem z bílého kovu," uvedla tisková mluvčí zlínské policie por. Mgr. Lucie Javoříková.

Majiteli se odcizením škoda vyšplhala na téměř dvanáct tisíc korun. Neznámý pachatel se tak svým jednáním dopustil trestného činu krádež a hrozí mu až dvouletý pobyt za mřížemi.

 

 

Auto není trezor! Řidič přišel o peněženku.

LUHAČOVICE - Dnes 30.3.2017 pár minut po půlnoci využil neznámý pachatel neopatrnosti řidiče a odcizil mu z vozidla peněženku s velkou finanční hotovostí. Jednašedesátiletý řidič osobního vozidla Mercedes zaparkoval v Luhačovicích na parkovišti a na malou chvíli se vzdálil od svého auta, přičemž v levých předních dveřích zanechal svou peněženku. Po příchodu se však nestačil divit.


,,U vozidla měl rozbité sklo u dveří na straně řidiče a peněženka s finanční hotovostí přesahující čtrnáct tisíc korun byla pryč. Celková škoda včetně poškození dveří byla vyčíslena na bezmála dvacet pět tisíc korun,"uvedla tisková mluvčí zlínské policie por. Mgr. Lucie Javoříková. .


Tímto svým činem pachatel spáchal dva trestné činy, a to krádež a poškození cizí věci. Nyní mu hrozí až dva roky ve vězení. ,,Auto není trezor! Proto při odchod od svého vozidla v něm nezanechávejte na viditelném místě své tašky, peněženky a další cenné věci neboť příležitost dělá zloděje," dodala mluvčí.

 

-tz-

 

reklama