Reklama

28. 05. 2023

Dnes má svátek: Vilém
středa, 31 květen 2017 13:27

Exhibicionista pracuje nahý na zahradě

VIZOVICE - Těžko říct, co vede staršího muže k tomu, aby pracoval na zahradě svého domu úplně nahý, a to i v přítomnosti sousedů, jejichž udivené pohledy mu zřejmě vůbec nepřekáží.


Policisté z Vizovic přijali v úterý 30.5.2017 odpoledne oznámení od čtyřiatřicetileté ženy z Vizovic o nestandardním chování jejich dvaašedesátiletého souseda, který se po zahradě svého rodinného domu běžně pohybuje bez oblečení i spodního prádla a pracuje.

Žena bydlí v sousedním rodinném domě společně se svým téměř ročním synem, s nímž často tráví čas na zahradě, z níž se jim naskýtá nelibý pohled na pracujícího souseda. ,,Nemrava, nedbajíc pohoršených pohledů, chodí po své zahradě nahý, i když jsou obyvatelé obou sousedních domů na svých zahradách. Po upozornění se jde vždy obléknout, ale následující den se tentýž scénář opět opakuje. Jeho podivné chování vzbuzuje u sousedů minimálně údiv, u některých šok či zděšení," uvedla nprap. Monika Kozumplíková, tisková mluvčí zlínské policie .


Policisté prověřují nemorální chování staršího muže jako podezření z trestného činu výtržnictví, za které mu hrozí v případě odsouzení trest odnětí svobody až na dva roky.

 

-tz-

reklama