Reklama

28. 05. 2023

Dnes má svátek: Vilém
úterý, 08 srpen 2017 15:37

Z garáže v Újezdě zmizela kola za padesát tisíc

ÚJEZD - Policisté z Valašských Klobouk se zabývají odcizením dvou jízdních kol z garáže rodinného domu v Újezdě u Valašských Klobouk.


Zloděj vzal kola v noci z neděle 6.8.2017 na pondělí 7.8.2017. Policisté případ prověřují jako krádež a díky výši způsobené škody hrozí pachateli trest odnětí svobody až na pět let.

pánské kolo

dámské kolo

 

,,Čtyřiapadesátiletá majitelka rodinného domu, který obývá společně se svou rodinou, zjistila ztrátu jízdních kol v pondělí kolem čtvrté hodiny ráno. Předtím zaslechla ze dvora hluk, šla se proto podívat, co se děje. Po příchodu do garáže, jejíž dveře byly násilím otevřeny šroubovákem, zjistila, že uvnitř chybí jízdní kolo její dcery a jejího muže. Dámské kolo mělo cenu asi třináct tisíc korun, pánské kolo asi dvaačtyřicet tisíc korun. Celkově způsobil zloděj škodu ve výši padesát pět tisíc korun," uvedla tisková mluvčí zlínské policie nprap. Monika Kozumplíková.

Pokud byste viděli kola na obrázku, ozvěte se, prosím, policistům z Valašských Klobouk na telefonním čísle 974 666 771 nebo na lince tísňového volání policie 158.

 

-tz-

reklama