Reklama

28. 05. 2023

Dnes má svátek: Vilém
pátek, 24 listopad 2017 06:33

Žena bodla manžela kuchyňským nožem do hrudníku když spal

PITÍN - Ze zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu obvinil v úterý vyšetřovatel krajské kriminální policie šestatřicetiletou ženu z obce na Bojkovicku.


Žena měla v noci ze 7. na 8. listopadu v rodinném domku  v Pitíně bodnout kuchyňským nožem do hrudníku pětačtyřicetiletého manžela. ,,Na svého muže zaútočila v době, kdy spal. Poraněný muž si po incidentu sám přivolal rychlou záchrannou službu, která ho odvezla do nemocnice. Žena skončila rovněž v péči lékařů, její zdravotní stav neumožňoval kriminalistům až do začátku tohoto týdne zahájit proti ní trestní stíhání," uvedla tisková mluvčí zlínských policistů Mgr. Lenka Javorková.

(ilustrační foto)


Ke sdělení obvinění ze zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu proto přistoupili kriminalisté až v úterý 21. listopadu. ,,Vyšetřovatel zároveň podal podnět na návrh na vzetí obviněné do vazby, který soud včera akceptoval, a obviněnou ženu jsme včera dopoledne eskortovali do vazební věznice v Olomouci," dodala mluvčí. Ženě hrozí za pokus vraždy v případě prokázání viny trest odnětí svobody od dvanácti do dvaceti let. Kriminalisté na případu nadále pracují.

 

-tz-

reklama