Reklama

28. 05. 2023

Dnes má svátek: Vilém
pondělí, 07 květen 2018 18:44

Zcela nahý muž pobíhal po náměstí ve Val. Kloboukách

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Variaci na film Discopříběh, ovšem v maloměstském vydání, zažili v neděli 6.5.2018 po poledni obyvatelé Valašských Klobouk.


Po náměstí pobíhal zcela nahý rozjařený muž, který nakonec skončil v rukou policie. Za přestupek mu ve správním řízení hrozí několikatisícová pokuta.

ilustrační foto

Hodinu po poledni oznámila jednadvacetiletá místní dívka na linku tísňového volání policie, že po náměstí ve Valašských Kloboukách pobíhá zcela nahý muž. ,,Policisté, kteří na místo dorazili, uviděli skupinu zjevně podnapilých mladíků, z nichž jeden byl skutečně nahý. Policisté naháče vyzvali, aby se oblekl, což učinil, nicméně policistům odmítl sdělit svoje jméno i další podrobnosti. S dalšími zúčastněnými bylo také těžké se domluvit, všichni byli zjevně pod vlivem alkoholu. Muži zákona proto výtržníka zajistili a převezli na policejní stanici ke zjištění jeho totožnosti. Dechová zkouška u jednadvacetiletého muže z obce poblíž Valašských Klobouk ukázala téměř tři promile alkoholu, což alespoň částečně vysvětlovalo jeho nestandardní chování na náměstí, v neděli, v pravé poledne," uvedla tisková mluvčí zlínské policie, nprap. Monika Kozumplíková.

Policisté případ prověřují jako přestupek proti veřejnému pořádku, který postoupí k projednání a potrestání příslušnému odboru městského úřadu.

-tz-

 

 

reklama