Reklama

28. 05. 2023

Dnes má svátek: Vilém
čtvrtek, 08 srpen 2019 10:46

Policisté ze Slavičína vykázali muže z domu rodičů, choval se agresivně

SLAVIČÍNSKO - Policisté ze Slavičína vykázali šestadvacetiletého muže z obce poblíž Slavičína z rodinného domu, který obývá společně se svými rodiči a dvěma staršími bratry.


,,Mladý muž nepřispívá na chod domácnosti, naopak svoje rodiče nutí, aby mu dávali peníze, které potom propije nebo prohraje na automatech. Často demoluje zařízení domu a rodiče napadá vulgárními výrazy a vyhrožuje násilím," uvedla tisková mluvčí zlínské policie por. Bc. Monika Kozumplíková.


Dvaasedmdesátiletý muž volal na linku tísňového volání policie kvůli agresivitě svého syna již několikrát. Nakonec se rozhodl situaci vyřešit soudním vystěhováním syna. ,,Jakmile došla synovi výzva k vystěhování, opět se rozlítil, házel doma různými předměty, svým rodičům vyhrožoval za pomoci vulgárních výrazů fyzickým napadením, rozkopl několikery dveře uvnitř domu. Senior tedy opět zavolal na linku tísňového volání, ale syn před příjezdem policistů odjel. Policisté přesto přistoupili k radikálnímu opatření a mladého muže vykázali na dobu deseti dnů z domu, přilehlého pozemku a okolí," dodala tisková mluvčí.

 

-tz-

 

reklama