Reklama

28. 05. 2023

Dnes má svátek: Vilém
pátek, 25 říjen 2019 10:21

Zloděj ukradl u Slavičína solární panely. Kriminalisté žádají o pomoc také veřejnost

Zlínští kriminalisté prověřují krádež solárních regulátorů s vysílači, napájecí baterie a dvou solárních panelů z objektu vodojemu v Hrádku na Vlárské Dráze poblíž Slavičína.


Škoda, kterou pachatel odcizením způsobil, činí minimálně sto sedmdesát tisíc korun. Za trestné činy krádež a poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení hrozí pachateli trest odnětí svobody až na pět let.

Místo činu, vodojem v Hrádku na Vlárské Dráze (foto- PČR)


,,Ke krádeži došlo v době od nedělního rána do pondělí 8.30 hodin. Zloděj se dovnitř dostal po přestříhání pletiva v oplocení, které vede kolem celého objektu. Poté vypáčil vstupní dveře a vnikl do objektu. Ten leží v lese nad obcí Hrádek na Vlárské dráze ve směru na obec Štítná nad Vláří, mimo zastavěnou oblast, je vzdálený asi 1 km od hlavní silnice. Policisté přivolali speciálně vycvičeného policejního psa, kriminalistický technik ohledal místo činu a zajistil stopy,"
uvedla tisková mluvčí zlínské policie por. Bc. Monika Kozumplíková.


Kriminalisté žádají o pomoc také veřejnost. ,,Pokud byste mohli policii poskytnout jakékoli informace vztahující se k uvedenému případu, volejte linku tísňového volání policie – 158.

 

 -tz-

 

 

 

 

reklama