Reklama

28. 05. 2023

Dnes má svátek: Vilém
neděle, 01 březen 2020 13:05

Pátráni po mladíkovi z Val. Klobouk odvoláno, byl nalezen mrtev

AKTUALIZACE - 1.3.2020, 19.20 hod. ,,Pátrání po devatenáctiletém mladíkovi z Valašských Klobouk je odvolané. Mladík byl nalezen, bohužel bez známek života, pár kilometrů od místa, kde byl viděn naposledy. Příčina úmrtí je předmětem dalšího šetření, nic nenasvědčuje tomu, že by se na smrti muže podílela nějaká další osoba," uvedla tisková mluvčí zlínských policistů mjr. Mgr. Lenka Javorková.

 

-------------------------------------------------------------------------------

Policisté pátrají po devatenáctiletém mladíkovi z Valašských Klobouk. Mladíka viděli naposledy kamarádi v pátek 28. února kolem půlnoci v obci Lipina u Valašských Klobouk. Pohřešování chlapce nám příbuzní oznámili včera navečer, když se mladík nevrátil domů. Mobilní telefon u sebe nemá.


Pohřešovaný je asi 175 cm vysoké hubené postavy a má krátce střižené hnědé vlasy. Na sobě měl pouze červenou mikinu, černé rifle, světle hnědé kotníkové boty s kožíškem a kolem krku červený šátek.


,,Policisté prověřují známé, kamarády a příbuzné pohřešovaného muže a všechna místa, kde by se mohl mladík zdržovat. Pátrání je prozatím neúspěšné, proto žádáme o pomoc i veřejnost. Kdo by měl k pohřešovanému jakékoli informace, ať zavolá na linku 158 nebo kontaktuje kteroukoli policejní služebnu," uvedla tisková mluvčí zlínských policistů mjr. Mgr. Lenka Javorková.

 

-tz-