Reklama

31. 05. 2023

Dnes má svátek: Kamila
čtvrtek, 20 srpen 2020 20:41

Vyhrožoval zabitím sekerou, nadýchal 4,14 promile, napadená žena 3,42 promile

Zlínští kriminalisté sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání trestného činu nebezpečné vyhrožování sedmačtyřicetiletému muži z obce na Valašskoklobucku, který před pár dny za pomoci sekery vyhrožoval usmrcením své někdejší družce. V případě odsouzení hrozí dosud netrestanému muži trest odnětí svobody až na tři roky.


,,Devětatřicetiletá žena přišla se svým kamarádem do bytu svého bývalého přítele pro oblečení a doklady, které si u něj nechala. Muž jí ovšem věci odmítl dát. Žena proto chtěla z bytu odejít, což zřejmě jejího bývalého druha rozlítilo, začal ženu vulgárně napadat a chtěl ji udeřit kuchyňskou pánví. V tom mu zabránil kamarád ženy. Útočník ale znenadání vytáhl zpoza postele sekeru, se kterou ženě vyhrožoval zabitím. Jakmile vytrhl ženin kamarád agresorovi nástroj z ruky, žena zavolala na linku tísňového volání policie," uvedla tisková mluvčí zlínské policie por. Bc. Monika Kozumplíková.

 ilustrační foto

 
Policisté prvosledové hlídky z Valašských Klobouk zadrželi podezřelého muže a převezli ho nejprve do policejní cely a poté do protialkoholní záchytné stanice v Kroměříži. Sekeru zajistili pro další úkony trestního řízení.


,,Dechová zkouška u útočníka ukázala neuvěřitelnou hodnotu – 4,14 promile alkoholu, u napadené ženy potom 3,42 promile alkoholu. Kriminalisté, kteří na místo dorazili společně s kriminalistickým technikem, si celý případ převzali a po zpracování všech úkonů důležitých pro trestní řízení předali státnímu zastupitelství k potrestání podezřelého muže," dodala tisková mluvčí.

 

(tz)

 

Firma Sofa Tkadlec v Brumově přijme šičku na HPP
Možno i zkrácený úvazek, dle dohody

 

3 denní zájezd z Brumova-Bylnice do Vysokých Tater
25.9. - 27.9.2020

 

Valašské cukrářství Nedašova Lhota
přijme pracovnici do výroby na HPP jako vedoucí provozu
Další info na 737 58 99 66

 

 reklama