Reklama

28. 05. 2023

Dnes má svátek: Vilém
středa, 06 leden 2021 21:43

Ve Valašských Kloboukách našli ohořelé lidské tělo

V neděli 3. ledna 2021 před třetí hodinou ráno uviděl muž procházející Valašskými Klobouky ohořelé lidské tělo. Zavolal proto na linku tísňového volání zdravotníků. Policisté prvosledové hlídky z Valašských Klobouk místo zapáskovali a střežili až do příjezdu policejního psovoda a kriminalistického výjezdu. Na místě zasahovali také hasiči.

,,Kriminalisté zjistili, že se jedná o třiačtyřicetiletého místního muže, cizí zavinění na jeho úmrtí prozatím nezjistili. Ke stanovení přesné příčiny úmrtí nařídili soudní pitvu. Žádáme, aby se lidé, kteří tohoto muže viděli v sobotu 2. ledna během dne, večera nebo noci na neděli, ozvali na linku tísňového volání policie – 158," uvedla tisková mluvčí zlínské policie por. Bc. Monika Kozumplíková.

 

Podle informací z Valašských Klobouk se jednalo o muže s přezdívkou ,,Vajgl". ,,Měl zvláštní povahu, ale nebyl zlý. Když napřiklad mrzlo dokázal u jednoho obchodu solit chodník celý den. Kdysi to byl šikovná ogara. Škoda, že zemřel tak mladý" uvedla pro Naše Valašsko info pani Karolína K. z Valašských Klobouk.

 

 (tz)