Reklama

31. 05. 2023

Dnes má svátek: Kamila
středa, 17 březen 2021 13:51

Policisté se zaměřili na kontrolu chat

Policisté na Zlínsku se v posledních dvou týdnech zároveň se začátkem platnosti vládního nařízení, které souvisí s omezením pohybu osob mezi jednotlivými okresy, potažmo obcemi, zaměřili na kontrolu rekreačních a chatových oblastí v teritoriích jednotlivých obvodních oddělení.


Zároveň s policejními kynology a policisty z oddělení služební hipologie vyrazili do chatových oblastí ve svých lokalitách. ,,Na některých chatách i přes nepřízeň počasí zastihli jejich majitele, kterým vysvětlili, jakým způsobem mají svá víkendová obydlí zabezpečit proti nezvaným návštěvníkům. U ostatních chat, které prozatím zely prázdnotou, policisté zkontrolovali, zda jsou dostatečně zabezpečeny a zda do nich nikdo neoprávněně nevnikl," uvedla tisková mluvčí zlínské policie por. Bc. Monika Kozumplíková.


Policisté se zaměřili na kontrolu chat Žádné vloupání nezjistili. (foto: PČR)


,,U jedné osamělé nemovitosti poblíž Slavičína si policisté na koních všimli otevřeného okna v patře, kontaktovali proto majitele, který naštěstí nezjistil žádné známky vloupání a objekt si zajistil proti vloupání. V podobných preventivních akcích budou policisté pokračovat i v dalších dnech,"
dodala mluvčí.

 

(tz)