Reklama

28. 05. 2023

Dnes má svátek: Vilém
čtvrtek, 24 červen 2021 12:03

Pátrání po seniorovi mělo šťastný konec, seděl doma u televize

Ve středu 23.6.021 pátrali policisté hned po dvou mužích, které postrádaly jejich rodiny. U mladšího z nich bohužel nemělo pátrání šťastný konec, rozuzlení druhého případu bylo šťastné.


Po devadesátiletém seniorovi ze Zlína začali policisté z Luhačovic pátrat poté, co jim jeho zmizení oznámil v osm hodin večer o třicet let mladší syn. Uvedl, že byli s otcem v Luhačovicích na chatě, ale otec se při procházce před dvěma hodinami někam zatoulal. Neměl u sebe mobilní telefon. Na místo ihned vyrazily všechny dostupné hlídky.

,,Po seniorovi pátrali policisté společně s policejním psovodem a na pomoc chtěli přivolat také leteckou službu. Propátrávali okolí přehrady, město, přilehlé parky a lesy. Asi po hodině hledání syn pohřešovaného muže policistům řekl, že jeho otec bydlí ve Zlíně, proto se policisté vydali prověřit jeho bydliště. Jaké bylo jejich překvapení, když seniora našli sedět v klidu doma u televize. Vysvětlil jim, že když se v Luhačovicích ztratil své rodině, vydal se na autobusovou zastávku, aby se vrátil do Zlína a počkal na ně v klidu doma," popsala pátrání tisková mluvčí zlínské policie por. Bc. Monika Kozumplíková.

 

(tz)

 

 

 

 

 

 reklama