Reklama

31. 05. 2023

Dnes má svátek: Kamila
čtvrtek, 27 leden 2022 14:23

Podnapilý řidič nezvládl projet zatáčkou. Při čelním střetu se naštěstí nikdo nezranil.

Ve středu odpoledne 26.1.2022 nezvládl podnapilý řidič ve Slavičíně projet zatáčkou a čelně se střetl s protijedoucím vozidlem. Z dopravní nehody naštěstí vyvázli všichni účastníci bez zranění.

K dopravní nehodě došlo krátce před půl třetí odpoledne v místní části Hrádek na Vlárské dráze. ,,Pětatřicetiletý řidič vozidla Peugeot, který jel ve směru od Brumova-Bylnice, zjevně nepřizpůsobil rychlost jízdy svému stavu a stavu vozovky, po projetí zatáčky dostal smyk a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem Mazda, které řídil pětapadesátiletý řidič," uvedla por. Bc. Monika Kozumplíková, tisková mluvčí zlínské policie. Mazda byla vlivem střetu odhozena mimo komunikaci, kde narazila do oplocení rodinného domu.
Podnapilý řidič nezvládl projet zatáčkou (foto: PČR)


Dechová zkouška byla u řidiče vozidla Peugeot pozitivní s hodnotou 1,83 promile alkoholu. ,,Řidič přiznal, že před jízdou pil alkohol. Škoda na vozidlech a na oplocení domu se vyšplhala na sto třicet tisíc korun. Za ohrožení pod vlivem návykové látky hrozí řidiči trest odnětí svobody až na tři roky, peněžitý trest nebo zákaz řízení motorových vozidel" dodala mluvčí. Veškeré okolnosti této dopravní nehody prověřují dopravní policisté.

 

 (tz)Valašské cukrářství
... pečené s láskou na Závrší

 

 

 

 reklama