16. 12. 2019

Dnes má svátek: Albína
středa, 20 březen 2019 20:04

Slawex runners - Josefský běh 16.3.2019

ZLÍN - Účast týmu Slawex runners ve Zlíně byla vskutku hojná a přátelé, nenechali jsme se zahanbit. Nezastrašil nás ani několikadenní a noční déšť a trailová trať? To je prasárnička na nás dělaná. Rozdělili jsme si účast na 5ti kilometrové a 10ti kilometrové trati a s plným nasazením jsme se do toho pustili. Výsledky? Více než překvapující. Dokonce dvojí zastoupení na bedně!

Slawex runners

Výsledky Slawex runners:

Chlapi 5km
Ve stejné kategorii za muže na této trati startovali Tomáš Chromek, Radek Milička a Jirka Zicha. Nejlépe se s touto tratí popasoval nováček běžeckých závodů Tom (Chipacci Hat), který si s časem 26:02 vyběhl 9.místo (z 22) a celkově 14. ze 62. Určitě to nebyl pro Toma poslední závod. Po zdravotní pauze naběhl do závodu také náš Inzulínek (Radek Milička), který si s časem 26:40 vyběhl v kategorii 11.místo (celkově byl 16.). Skoronový závodník Jiří Zicha si s časem 31:37 zaběhl pro 19.místo v kategorii (celkově byl 41)

Ženy 5km
Po zdravotní pauze nastoupila do závodu také Jana Otavová, která si se svým časem 27:33 vyběhla krásné medailové umístění. V kategorii byla Janča 3.ze 14 žen (celkově 21.ze 62 běžců). Veronika Német se ve stejné kategorii s časem 33:36 probojovala na 11.místo (celkově 53.)

Chlapi 10km
V kategorii nad 60let za nás nastoupil největší bojovník Pavel Dorušek, který s časem 49:25 vybojoval 3.místo v kategorii (z 9ti). Celkově byl pak 71. (ze 198 běžců). Martin Knotek si ve své kategorii s časem 1:03:02 vybojoval 65.místo (z 67). Celkově byl 175 ze 198 běžců.

Pavel Dorušek vybojoval 3.místo (foto - Slawex runners)

Ženy 10km
Ve stejné kategorii na této trati nastoupila Hela, Mirča i Evča. Hela (Chipacci Hat) na této trati vyběhla čas 51:20 a ve své kategorii skončila na 6.místě (z 21 žen). Celkově pak byla 94. ze 198 běžců. Mirka Zichová tuto náročnou trať zaběhla v čase 54:03 a dosáhla na 8.místo v kategorii (celkově 113.). Eva Málková, kterou v současné době plně pohltily pracovní povinnosti urvala čas 58:09 (v kategorii 13., celkově 141.)

Ukázalo se, že jsme tým bojovníků a běh z nás udělal super partu. A bonus nakonec? S největší pravděpodobností mezi nás přibudou další noví členové.